Емоції – як навчити дітей їх розуміти та виражати | Психологічна підтримка педагогів

Відеолекція кризової психологині, гештальт-терапевтки та експертки ГС “Освіторія” Ірини Плешакової. У лекції психологиня розповідає про емоційний інтелект дитини та як дорослі можуть сприяти її емоційному розвитку. Ірина Плешакова ділиться віковими особливостями дітей у виявленні емоцій та порадами, як підтримати дитину та навчити відчувати і проявляти емоції.

Відео створене для Державної служби якості освіти України в межах ініціативи «Система забезпечення якості освіти», що впроваджується в межах проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe). «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) є проєктом міжнародної технічної допомоги, що реалізується компанією Alinea International та фінансується Урядом Канади.

Рекомендації закладам освіти👉 https://bit.ly/3i721tt Інформаційний ресурс про якісну школу👉 https://qualityeducation.org.ua Онлайн-курс «Управління якістю освіти в школі»👉https://bit.ly/37TXyEC Порадник для директора ЗДО щодо розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти👉https://bit.ly/3zxn3rx

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *