Бібліотека

21 лютого- Міжнародний День рідної мови.

Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. Вона не просто засіб спілкування, а історія народу, його світогляд. Вона є найсильнішим інструментом збереження і розвитку нашого матеріального й духовного спадку.

Міжнародний День рідної мови (International Mother Language Day) – подія, яку відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Міжнародний день рідної мови був проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року. Запроваджено його було з метою сприяння мовній і культурній різноманітності й багатомовності.

20 лютого- День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це сльози нашої нації і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас, за те, що перевернули свідомість українців, змусивши їх боротися й добиватися.
     Цього дня ми вшановуємо пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

 

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

15 лютого 2022 року минає 33 рік з дня виведення військ з Афганістану. Війна тривала майже 10 років. У ній брали участь більш ніж 160 тисяч українських військовослужбовців, понад 3000 з яких загинули, 72 зникли безвісти, близько 4000 отримали інвалідність. Афганська кампанія залишила невиліковну рану у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків. Ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів, які пройшли через горнило Афганської війни, та їхніх побратимів, що виконували непросту місію миротворців у більш як двадцяти країнах світу, чим заслужили визнання і вдячність не лише своїх співвітчизників, а й інших народів. В глибокій пошані схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. Дякуємо тим, хто живе поруч з нами.

Низький уклін Вам, миротворці! Хай затишок, добро й пошана оточують та супроводжують вас! Наснаги, щастя, радості, успіхів і мирного неба над головою!

Витяг з протоколу про вибір підручників для учнів 9 класу закладів загальної середньої освіти

Бібліотечний урок у 3 класі

Бібліотечний урок у 4 класі

Бібліотечний урок у 5 класі

Бібліотечний урок у 6 класі

Бібліотечний урок у 7 класі 

Бібліотечний урок у 8 класі

Бібліотечний урок у 9 класі

Бібліотечний урок у 10 класі

Бібліотечний урок у 11 класі

День поезії

План роботи шкільної бібліотеки