У ЗЗСО: СЗШ І – ІІІ ст. – ДНЗ с. Бондурі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки вже не перший рік. І цього року всі учасники освітнього процесу долучились до акції «Одягни вишиванку». Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. Хтось радів своїм вишитим обновкам, а хтось одягнув улюблену вишиванку.
Класні керівники зі своїми учнями організували цікаві фотосесії, щоб залишити яскраві спогади про свято. Кожен клас створив свою унікальну фотографію, де всі разом позували в національному вбранні.
Під час годин спілкування педагоги розповідали школярам про вишиванку та значення візерунків, які прикрашають національний одяг, ділилися цікавими фактами про вишивані традиції в Україні, пояснюючи символіку різних кольорів. Учні з цікавістю слухали історії про вишиванку як частину національного образу та спадщину українського народу. Такі заняття допомагають поглибити знання про українську культуру та підтримували почуття гордості за свою країну.
![](https://bnd.gnedu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-e8988217157fd449d320cc5a5ca2e1b0-V.jpg)
![](https://bnd.gnedu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-2d68d48205149bc223f4cbeb33111251-V.jpg)
![](https://bnd.gnedu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-ebe3c5c37ef8b881c832102915b0e523-V.jpg)
![](https://bnd.gnedu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-3a10037ce19e9324013e3a509aa21ad5-V.jpg)
![](https://bnd.gnedu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-94da65d9f2130ec627f5a701bc5c9acd-V.jpg)
![](https://bnd.gnedu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-334ce705be3e8694833a35453e1b2bb3-V.jpg)
![](https://bnd.gnedu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-dc4c180df4b44ab3c027e61e727b2f64-V.jpg)
![](https://bnd.gnedu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240516114624_IMG_3995-scaled.jpg)
![](https://bnd.gnedu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240516113936_IMG_3983-scaled.jpg)
![](https://bnd.gnedu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-ddd9ee307b8b69cfe05432eb35775e24-V-1.jpg)
![](https://bnd.gnedu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-1087b35cf6b8a652679146e2c2e85b86-V.jpg)
![](https://bnd.gnedu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-31dd32df22ff4aad68ca2973852b9336-V.jpg)
![](https://bnd.gnedu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-1a97d6c71d241d82c35524debd08c349-V.jpg)
![](https://bnd.gnedu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG-9a58d8337c4984424acd483da1314f86-V.jpg)
![](https://bnd.gnedu.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/20240516113631_IMG_3977-scaled.jpg)