Великий син України

Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – людини, яку знає і любить весь світ і яка любила свій народ, і зробила все можливе для того, щоб ми утвердилися як велика сильна нація.

Шевченка називають нашим Пророком і Символом, Великим Кобзарем і українським Генієм. Його твори – це вся Україна на долоні, це правда і відвертість, це така сила, яка підіймала дух, загартовувала, відроджувала українців у всі часи, у будь-які періоди життя його народу.

Сьогодні ж його поетичні рядки нам особливо близькі і пророчі. Слово Великого Кобзаря об’єднує українців у боротьбі з російським окупантом і є невичерпним джерелом енергії та наснаги.

Поезія Тараса Шевченка залишається сучасною завжди і так буде й у майбутньому. В ній вся історія наша, все буття, всі наші мрії. Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко.

Люблять і шанують Тараса Шевченка в нашій школі. З нагоди 209- ї річниці з дня народження Великого Кобзаря в закладі освіти проведено ряд заходів, серед яких варто відмітити такі:
– книжкова викладка ” Думи Кобзаря живуть поміж нами”,
– виховна година “Стежками Великого Кобзаря” (11 клас);
– перегляд фільму “Край, де народився геній” (11 клас);
– поетична світлиця” В бібліотеку завітай, вірш Шевченка прочитай”(5-11 клас);
– конкурс творчих робіт на тему “Наш Шевченко”(5 -11 класи);
– інформаційні п’ятихвилинки на уроках літератури “Шевченкове слово вічне” (5-11 класи)…

– створення дизайну футболок  з елементами української символіки, цитатами Тараса Шевченка (1-11клас)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *