Новини

Головна » Новини

Вітаємо учасників війни в Афганістані

«Ти – вічний біль, Афганістан, ти – наш неспокій.

І не злічить глибоких ран в борні жорстокій.

І не злічить сліз матерів, дружин, дітей –

Не всі вернулися сини із тих ночей…»

     15 лютого – день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

   30 років тому в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160375 військовослужбовців – вихідців з України.  Афганська кампанія залишила невиліковну рану в душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.

    До цієї дати класні керівники  Петрук Д. М. та Петришина В. Ш. провели захід на тему «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…» Під час заходу присутні ознайомилися з маштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, переглянули документальні відео фрагменти про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання. Спогадами про жорстокі випробування, що випали на долю воїнів-інтернаціоналістів, поділився учасник  війни в Афганістані Шоботенко Михайло Миколайович. Захід супроводжували вірші про афганську війну, які декламували учні 8 класу.

15.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Свято любові

     Сьогодні у нашій школі відбулася конкурсно-розважальна програма «Любов – це вічність». Організували та провели захід учні 11 класу разом зі своїм класним керівником Велієвою О. С.

14.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Проліски надії

    З метою відродження та збереження національних традицій України, утвердження шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, любові до Батьківщини, зміцнення духовності, підвищення професійної  майстерності  вчителів, сприяння подальшому розвитку творчого потенціалу учнів  проведено районний огляд-конкурс учнівсько-вчительської творчості «Проліски надії», в якому взяли участь члени нашого шкільного колективу. Активними учасниками огляду-конкурсу були дошкільнята,  учні 2-9 класів, учителі та  працівниці школи.  Учні 9 класу Пустовіт Я., Крещак А., Кондратюк О., Нечаєв Д.   інсценізували уривок із твору М. Гоголя «Тарас Бульба» (керівник Охота П. С.). Майстерно виступили і учні 7 класу Копайгора Г. та Русак О. у сценці «На екзамені» (керівник Кудирко В. В.), учні 7 та 8 класів Покрищук Надія та Кропив’янський Максим - у сценці «Про Стецька» (керівник Павлюк С. І). Дошкільнята, учні 2, 3 та 4 класів  виконали танцювальні номери (класні керівники Сухіна В. В., Івчук Л. В., Павлюк С. І., Слободяник С. В.). «Пісня життя» звучала у виконанні ансамблю «Надія», а українські народні пісні «Сад-виноград» та «Бадьор» - у виконанні вчительського ансамблю «Мрія» (керівник Зятковська М. В.). Гарно справився з роллю ведучого учень 7 класу Сулла В..

12.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Професіографічна екскурсія

    1 лютого 2019 року учні 10 і 11 класів нашої школи мали чудову нагоду ознайомитись із професією «ВІЙСЬКОВИЙ», відвідавши Військову частину А 0707, яка дислокується у місті Гайсин. 
     На початку екскурсії школярі дізнались, що військова частина А0707 є бойовим підрозділом військ зв’язку.
     Про історію створення і бойовий шлях військової частини дітям розповів майор В’ячеслав Лебедєв.
     Яскраві враження школярі отримали від демонстрації різних видів зброї, процедури її перезарядки. А можливість її потримати в руках, приміряти 25-кілограмовий бронежилет та каску взагалі викликали в юнаків та дівчат захват. 
     Цікаве та пізнавальне спілкування із солдатами військової частини супроводжувалось екскурсією по казармам, навчальним кабінетам. Діти довідались, як проходить фізична підготовка військовослужбовців та відпочинок. Сповнені яскравих емоцій та вражень учні надовго запам’ятають екскурсію до Військової частини А 0707.

02.02.2019 | Aдмін | Читати далі

Відкритий урок

    30.01.2019 року Тарасюк Валентиною Сергіївною було проведено відкритий урок позакласного читання в 2 класі на тему «Дитяча періодика: газети і журнали. Поняття «рубрика». Тематика рубрик».

    У ході уроку діти розширили знання про дитячу періодичну пресу, активізували інтерес до неї,  розвивали вміння самостійно читати дитячу періодику. Учні познайомилися з різними виданнями, дізналися, як до нас приходять журнали і газети. Познайомилися з професіями, повязаними з випуском газет і журналів. Мали змогу працювати коректорами в «редакції» газети «Долонька». Досліджували рубрики різних журналів.

    Бібліотекар Петришина В.Ш. скористалась нагодою і запросила учнів познайомитися зі шкільною виставкою дитячої періодики.

    Колеги провели активне обговорення уроку. Всі погодились, що читання дитячої періодики вводить дитину в світ інтелекту і гри, вчить цікавитися новими подіями та явищами, перейматися суспільними проблемами, брати участь у спільній справі, готує її до активної життєвої позиції. А виховувати інтерес до пізнання нового, до читання дитячої преси в дитини може спільна робота вчителя, - бібліотекаря, – батьків.

30.01.2019 | Aдмін | Читати далі

День пам'яті Героїв Крут

Крути – наша гордість і слава,

Там соколи юні у вічність пішли.

На клич молодої держави,

Піднялися вірні сини.

Грудьми у нерівному бою,

Спинили червону орду,

З честю впали герої

За Україну свою.

         Крути, 29 січня 1918 року... Символ героїзму та відданості нашого юнацтва і символ національної трагедії та безпечності. 101 рік тому (1918) відбувся бій між київськими студентами і більшовиками під Крутами, де полягло в нерівній боротьбі 300 студентів. Сімдесят років не згадували про подвиг одержимих, тих, хто першим згорів на жертовному вогні в ім’я самостійної України. А день 29 січня, день бою під Крутами, став трагедією української молоді й цілої української суспільності.

      З метою виховання національно-патріотичної свідомості учнів, формуванню рис громадянина української держави, глибокої поваги та любові до Батьківщини, для поглиблення знань про історичні події під Крутами, для того щоб спонукнути до поглибленого вивчення історії та культурних надбань нашого народу та вшанування пам'яті Героїв Крутами сьогодні вчителька Велієва О.С. провела виховний захід для учнів 9-11 класів «Бій під Крутами»Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто заради торжества справедливості пожертвував собою, та запалили в знак пам’яті поминальні свічки.

 

29.01.2019 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55
Всього новин: 327