Новини

Головна » Новини

Зміст

Від сірника до біди - відстань невеличка

В рамках місячника Цивільного захисту, Павлюк С.І. було проведено тренінг для другокласників "Від сірника до біди - відстань невеличка".

29.09.2020 | Aдмін | Читати далі

«Сірничок малий, а біда велика»

21 вересня, в рамках місячника Цивільного захисту, Копайгорою А.С. було проведено щорічне спілкування для п'ятикласників "Сірничок малий, а біда велика", під час якого діти знали:

1. Що таке пожежа?
2. Що потрібно для горіння?
3. Чим відрізняється вогонь від пожежі?
4. Які бачити пожеж може знайти в природі?
5. Які є способи розміщення та запобігання пожежу
6. Як діють під час пожежу. Відповідь ситуацій:
- Що робити, якщо щось почало горіти, або коли не встиг загасити вогонь, і пожежа набирає сили?
- Що робити, якщо вогонь поширився на великій частині площі?
У кінці уроку діти намалювали «заборонні» знаки протипожежної безпеки.

24.09.2020 | Aдмін | Читати далі

День миру

Я маю в серці мрію щиру:

Хай тихо стане в нас від миру,

І буде тихе щастя скрізь

Без криків, пострілів і сліз.

Нам разом в мирі жити треба –

Одна земля й одне в нас небо!

Одна зима, одне і літо –

Нам разом в мирі треба жити!

Країни рідної сини,

Хоч різні в нас думки і сни.

І різні сльози й різний сміх,

Та мрія є одна на всіх.

Хоч різні ми, але так схожі,

Бо кожен, кожен з нас не може

Без миру в Україні жити,

Де мирне небо й мирне жито.

Без мирних справ і мирних слів,

Чи то є Харків, чи то Львів;

Чи захід то, чи то є схід –

У мирі нам всім жити слід!

За все дорожча й важливіша

В країні рідній мирна тиша,

Тому я мрію палко й щиро:

Хай стане тихо в нас від миру!

 

        21 вересня до Міжнародного дня миру проведено конкурс малюнків на асфальті "Україна - країна миру та краси", в якому взяли участь учні з  1-8 класів. Переможців визначить Учнівська Рада школи. Також у закладі проведено відеолінійку "З надією про мир", яку підготувала педагог-організатор Левчук К.П.

 

 

21.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Безпечний рух – наш вірний друг!

 З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах  країни. Тиждень безпеки дорожнього руху — це масштабні та інформативні    заходи,  які     проводяться протягом тижня в нашій школі з метою  підвищення обізнаності та усвідомлення кожним учнем найгостріших проблем безпеки на дорогах. Активно долучилися до них і дев’ятикласники. В ході профілактичної бесіди щодо попередження дорожньо-транспорнтних пригод , яку провела з ними класний керівник Паламаренко Н. В.,  вони дізналися також і про   історію введення Правил дорожнього руху.

    Дев’ятикласники взяли участь у  конкурсі малюнків «Знаки дорожнього руху  в нашому житті». Найкращими були творчі роботи таких школярів: Тимошенко Альони,  Тимошенко Світлани, Мишевського Владислава, Кропив’янського Максима.

   Цікавим був і турнір знавців правил дорожнього руху «Мій друг- дорожній рух». Змагались за першість команди «Світлофор» і «Зебра». Вони взяли участь у бліц -турнірі  «Відповідай швидко», конкурсах «Знайди помилку», «Кмітливчик», «Відгадай загадку» тощо.  Перемогу виборола команда «Світлофор».

  Учні 9 класу виготовили також  стінну газету  на тему «На дорозі небезпечно, тому обачними бути доречно».

   Життя людини – найцінніший скарб. А безпека на дорозі – це і є безпека життя. І  якщо ми спробуємо поводитися, як цивілізовані люди, в  атмосфері взаємної поваги, то це вже буде великий успіх!

 

 
17.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Вибори Президента в школі

Демократизація не можлива без змін у свідомості громадян. Ці зміни закладає освіта. Школа повинна так організувати процес навчання і спілкування, щоб допомогти учням здобути ті життєві знання, які вони не можуть опанувати самостійно. Цьому сприяє модель демократичної школи, у рамках якої ключова роль відводиться створенню розвинутої системи самоврядування. Якщо частину теоретичних знань можна здобувати шляхом самоосвіти, то вмінню управляти треба вчитися разом із іншими.

Учнівське самоврядування дає можливість школярам практикуватися у входженні в соціальне середовище, у світ сучасного демократичного суспільства.

З метою підвищення рівня правової освіти й політичної культури майбутніх виборців, підвищення інтересу до інституту виборів у школярів, виховання у підлітків активної життєвої позиції було розпочато навчально-ділову гру «Вибори Президента Учнівської Ради».

7 вересня гра стартувала. Заяви на участь подали дві учениці: Галіцька Леся (8 клас) та Копайгора Анна (9 клас).
Сьогодні, 17 вересня, після десятиденного агітаційного марафону, пройшли відкриті демократичні вибори.

Інавгурація Президента Учнівської Ради відбудеться 21 вересня 2020 р.

Вибори стали цікавою подією для учнів школи.  Вони були організовані та проведені за всіма законами демократичного суспільства. Все, як у дорослих виборах: таємне голосування, бюлетені, скриньки для голосування, протоколи, виборча комісія.

У голосуванні прийняли участь 48 виборців із 56 можливих.  Результати виборів буде оголошено у четвертому випуску рубрики «Шкільні новини».

17.09.2020 | Aдмін | Читати далі

Вшанування пам’яті захисників України

У суботу, 29 серпня, відповідно указу Президента від 23 серпня 2019 року, відзначався День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Саме на серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

Бої за важливий стратегічний об’єкт Донбасу - місто Іловайськ - тривали з середини серпня. Українським військовим майже вдалося відвоювати місто, але тут втрутилася російська армія.

За офіційними даними, під час Іловайської операції і подальшого розстрілу в так званому зеленому коридорі 366 українських воїнів загинули, 429 - отримали поранення різного ступеня тяжкості, 300 - потрапили у полон.

На знак вшанування пам’яті захисників України, сьогодні у 2 класі було проведено ранкову зустріч "Вічно житиме пам'ять про захисників України!", під час якої класний керівник Павлюк С.І. розповіла дітям про День пам’яті захисників України. Діти розфарбували «Соняхи пам’яті» та вшанували героїв хвилиною мовчання.

15.09.2020 | Aдмін | Читати далі
Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84
Всього новин: 500